Wątek: [WH40k] Hiob
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2012, 17:59   #3
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Hmm. Nie mam zielonego pojęcia co sądzić o tej rekrutacji.
Z jednej strony człek z chęcią pomordował by Tau, których nie cierpię.
Z drugiej... Nie wiem. Wygląda na to że sesja będzie skupiała się głównie na walkach, a jednocześnie będą w niej uczestniczyć Astartes. I tu pojawia się pierwszy problem. Fluffowo jeden Astartes jest najpotężniejszą siłą bojową Universum. Nie ma prawie niczego zdolnego go pokonać w walce jeden na jeden. Skąd Tau mieliby wziąć siły do pokonania oddziałów z kilku zakonów?
Oprócz tego drobne błędy które zwracają moją uwagę. Jak na ten przykład pułkownik Ordo Xenos. Czemu jedno z Ordo Inkwizycji ma pułkowników? Nie wiem, nie wiem. Sesje WH40k nastawione na akcje są trudne do zrobienia w sposób ciekawy, a to co widziałem do tej pory jest... średnio zachęcające. Więcej informacji o tym które zakony marines są dostępne? I czemu nie ma ciężkiego sprzętu, skoro mamy do dyspozycji Astartes?
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline