Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2012, 22:19   #5
Makotto
 
Makotto's Avatar
 
Reputacja: 1 Makotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znany
Karta postaci i tworzenie bohatera

1. Wszyscy chętni mają stworzyć i wysłać mi karty postaci na pierwszych poziomach, według mechaniki DnD. Każda postać na start może posiadać jeden przedmiot wykonany mistrzowsko. Jeśli ktoś nie zna systemu, a napalił się na tą sesję jak szczerbaty na suchary, może zgłosić się do mnie. Ja stworzę mu postać kierując się wytycznymi gracza, lecz ilość graczy, którym mogę stworzyć postacie jest ograniczona. Dodatkowo, z czasem wskazane będzie zapoznać się jednak z mechaniką, żeby wiedzieć jaką ścieżką rozwoju ma pójść wasz postać.

2. Atrybutów nie losujecie, wybieracie sobie którąś z poniższych paczek i wstawiacie cyferki do poszczególnych atrybutów wedle własnej woli.

Paczka 1: 12, 18, 14, 15, 15, 8
Paczka 2: 12, 16, 16, 14, 14, 10
Paczka 3: 10, 18, 16, 16, 10, 8
Paczka 4: 12, 16, 15, 14, 14, 14

3. Jeśli któryś gracz chce, może wykorzystywać na start Atuty umieszczone w Przewodniku Gracza po Faerunie, dodatkach Miecz i Pięść, Władcy Dziczy, Obrońcy Wiary lub Księga i Krew. Jeśli ktoś chce zagrać samurajem, musi zapoznać się z opisem tej klasy w dodatku Krainy Wschodu.



4. Historia postaci treściwa acz nie za długa. Opis postaci czytelny. Avatar obowiązkowy. Wszelakie pytania do mnie.



5. Mimo że napisałem to już na początku, do każdej karty dodany ma być wstępny cel bohatera, pod którego znakiem upłynie pierwsza część wątku poszczególnej postaci, oraz wydarzenia które mile widziane byłby przy jego osiąganiu. Zapowiadam już teraz, że gracze wytrwali będą mieli możliwość zagrania w kolejnych częściach sagi o Wordis.

W zależności do wybranego „stylu” gry posty będą kilkulinijkowe, mogą zawierać głęboki role-play lub też tylko wasze deklaracje i rzut. Jestem na „ludzki”, że wiem że czasami są sytuacje że ktoś nie może odpisać. Szczegóły po zakończeniu rekrutacji.


Rekrutacja trwa do niedzieli 23 września.

EDIT:

UWAGA! uwaga! UWAGA!

Ze względu na niespodziewanie duże zainteresowanie rekrutką ogłaszam że skracam czas nadsyłania kart do nocy ze środy 19 września na czwartek 20. W wypadkach szczególnych osoby z ciężką sytuacją czasowa mogą dosłać jeszcze w piątek 21, ale to już będzie wtedy absolutny deadline!

Informuje też że w razie nadmiaru graczy, zmuszony będe nitktórych odesłać z kwitkiem, a w razie odpadnięcia tych już grających mogę zrobić rekrutację dodatkową.
 
__________________
Hello.
My name is Inigo Montoya.
You killed my father.
Prepare to die...

Ostatnio edytowane przez Makotto : 13-09-2012 o 15:49.
Makotto jest offline