Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2012, 15:06   #9
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
Rzeczywiście Aro.is zniknięcie Aschaara pozostawiło i mnie w stanie pewnego niedosytu... Mam nadzieję, że sprawa dotyczy tylko zdarzenia w rodzaju "wygrał w totka i poleciał dookoła świata" a nie czegoś nieprzyjemnego. Ale skoro Efcia i Echidna połączyły siły to czemu by się nie wybrać na O`ahu?
Zapowiada się ciekawie. Jeśli można to chciałabym zadeklarować chęć uczestnictwa. Ponieważ kompletnie nie znam Maga więc raczej zagram Garou, mam już nawet parę koncepcji tylko muszę się skonsultować z podręcznikami.

PS
Czy istnieje jakiś mistyczny powód nieobecności innych plemion Garou czy po prostu dostają łomot jeszcze na lotnisku/w porcie i bilet powrotny w przedziale bagażowym?
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."
Rudzielec jest offline