Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2012, 18:08   #222
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Kilka słów komentarza.
Pinn Twoja postać jest ciężko rana. Ma kłopoty z oddychanie (połamane żebra) i z chodzeniem (lewa noga boli, jak cholera). Także cyber ręce zostały uszkodzone i trzeba będzie im zrobić przegląd. Bell jednak co najważniejsze żyje i może, choć wolno poruszać się o własnych siłach.
O konkretnych kosztach leczenia i naprawy oraz długości rekonwalescencji opowiem, gdy już zawitasz do jakiegoś ulicznego rzeźnika.

Johny tobie nie pozostaje chyba nic innego, jak zmyć się z miejsca zdarzenia. Z całej waszej trójki jesteś w sumie w najlepszej sytuacji.
O ile nie zrobisz nic głupiego, to nie będę ci przeszkadzał i będziesz mógł się spokojnie oddalić.
Jeżeli zechcesz pozostać na miejscu, to.... No cóż... Przypominam, że to miejsce w pobliżu chińskiej dzielnicy i różnie może być.

Lechu Ty także postawiłeś mnie w ciężkiej sytuacja. Rozumiem sentymenty postaci i fajnie to fabularnie wygląda, ale za mądre to to nie było. Samochód można było odzyskać w inny sposób, ale na to na razie za późno.
Teraz wychodzi na wierzch kilka kwestii, których nie ustaliliśmy na początku. Chodzi mi na przykład o to, co jest w samochodzie. Zakładam, że jest tam jakaś broń, bo nie pamiętam deklaracji, żebyś oczyszczał samochód z wszelkich podejrzanych elementów. Pozwolenia na broń zapewne nie masz.
Dochodzi też kwestia dokumentów zarówno osobistych, samochodu.
Zawsze prowadziłem graczy, których postacie żyły poza prawem i po części tak też jest waszych przypadku.
Musimy sobie jednak tutaj to ustalić. Czyli czy Greed był karany, czy ma legalne dokumenty, co z samochodem, czy jest kupiony legalnie, czy od jakiegoś fixera.
Nie chcę wyjść na czepialskiego, ale skoro zdecydowałeś się tak to rozegrać, to musimy to ustalić, żebym miał tło do dalszej akcji.
Moim zdaniem samochód w tym momencie i na podstawie jedynie gładkiej gadki jest nie do odzyskania.
Pomijam też takie drobiazgi, jak monitoring uliczny w pobliżu centrum handlowego.
Na razie powstrzymam się od oceny i przed wczesnego rzucania kłód pod nogi i poczekam na Twoje pomysły i odpowiedzi na moje pytania.

I na koniec pytanie jakże retoryczne.
Dlaczego gracze tak kochają wpędzać swoje postacie w idiotyczne kłopoty?
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline