Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2012, 14:09   #86
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Niestety, zdecydowałem się zakończyć tą sesję.

Zainteresowanie graczy spadało od samego początku, już po trzeciej rundzie było mierne, a to co się teraz dzieje, utwierdziło mnie w tym przekonaniu. W ciągu dziesięciu dni pojawił się post od tylko jednego gracza.

Dziękuję za grę Dianie i Spaikerowi - reszcie "graczy" nie ma za co dziękować, bo po prostu w sesji nie brali udziału. Przepraszam, że poświęciliście swój czas na projekt, który ostatecznie nie wypalił.

Możnaby próbować ratować sesję, ale ja nie widzę szans powodzenia, więc jak już napisałem postanowiłem poddać się i zająć się innymi projektami. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze gdzieś przy ich tworzeniu i wyjdzie to lepiej i fajniej, niż teraz.
 
Issander jest offline