Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2012, 09:42   #6
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Marku, sprawa będzie dotyczyć społeczeństwa całkowicie uzależnionego od techniki. Zastanów się co się dzieje, gdy człowiek za sprawą techniki może dowolnie zmienić własną postać, może zamienić się w prawie dowolne stworzenie, może w sposób dowolny kreować otaczający go świat... i nagle ktoś wyciąga wtyczkę z gniazdka....

To główne założenie. Hobby, o którym pisałem ułatwi nam start w sesji. Potem zobaczymy jak się potoczą Wasze losy.
Zakładam, że przez pewien czas postacie będą toczyć swe przygody równolegle, tak więc jeśli masz życzenie stawiać swe pierwsze kroki na mojej właśnie sesji, będę zaszczycony.

Leszku... zaczerwieniłem się... ale KP jeszcze nie dostałem A czekam...
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline