Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2012, 16:53   #8
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
Właśnie sprawiłeś, że człowiek uzależniony od techniki przysiadł do klawiatury. A miałem sobie wolne zrobić od LI. A miałem odpocząć. Ah holly holly.

By się jednak zgłosić, potrzebował bym kilku informacji:
Co oznacza, że człowiek może wszystko? Mogę się teleportować, napisałeś, ale nie na marsa? Albo na czwartą planetę Centauri Alfa? Książki totalnie nie znam, i zastanawia mnie dodatkowo fakt, czy ludzie oprócz uprawiania hobby robią coś innego? Czy pracują i mają jakieś obowiązki, czy tylko hulają? Jak wygląda polityka?
Czy w ogóle jest jeszcze potrzebny postęp w czasach gdy wszystko można? Czy jest nauka, czy naukowcy, uniwerki?
Nie wiem po prostu czy ma to być typowa gra wyobraźni, czyli że mamy sobie dowolnie wymyślić wszystko. Czy może są jakieś ramy, którymi chciałbyś się posłużyć by zmusić nas do wykreowania żywszych osobowości.

No i na koniec ostatnie pytanie:
Czy to wszystko pierdu tnie? Będzie apokalipsa?
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline