Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2012, 09:22   #47
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
“W cztery lata po wojnie

Czterech kultystów powstanie

Cztery bogi ich przyślą

Czwórka obelisk przeklnie

Czterech z was klęske poniesie

Czterech Ohlsdorf ocali

RAZ DWA TRZY CZTERY!”

- Obelisk? - zapytał Nathander Ottona. - W świątyni mówili mi, że ponoć wybrała kogoś z tłumu ta wiedźma. Wiesz coś bracie o tym? Ponoć na niektórych spojrzała i poczuli coś od niej, jej dziwny, przeszywający wzrok? To zły omen jest? - zapytał z zaciekawieniem.
- Tak tak, właśnie to o tych wybranych z tłumu mówi wróżba. Muszę przyznać, że nie słyszałem o żadnej guślarce znającej język elfów, którym posługiwała się ta rasa tysiące lat temu. Ciężko zinterpretować słowa, które zostały tam wypowiedziane. Nie powiedziałbym, że to zły omen, ale nie powiem też, że dobry. Dobrze byłoby aby osoby, które zostały wybrane trzymały się razem.
- A znasz te osoby bracie? Wiedzą, ża są wybrani. Jak rozpoznać się mają Ci, którzy mają ten Ohlsdorf ocalić? I przed kim w ogóle? Czym jest obelisk? Znajduje się tu jakiś w okolicy? A może jakieś niepokojące rzeczy mają teraz miejsce, mogące świadczyć, żeśmy zagrożeni? - pytał z zainteresowaniem.
- Herr Weiß mówił coś o jakimś kamieniu obok chaty guślarki. To chyba jest ten cały obelisk. Widziałem jak galopem pędził na zachód z jakąś elfką i uzbrojonym mężczyzną. Chyba jednak wróżba zaczyna się spełniać. Jeśli chodzi o wybranych to nie mam pojęcia. - odpowiadał raczej bez pewności siebie.

Po rozmowie Nathander postanowił udać się w pobliże chaty guślarki. Nie będzie siętam jednak poruszał 'jawnie'. Będzie starał się zostać skryty w cieniu, jak zwykle. Chce zobaczyć chatkę i obelisk.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 18-09-2012 o 09:39.
AJT jest offline