Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2012, 09:06   #3
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Poranek jest, a ja jak zwykle od razu do sedna :P

Dzięki za zainteresowanie i pierwsze pytania

Po kolei odpowiedzi byłyby takie:

1. Stworzone światy i postacie będą później wykorzystane w sesji, czy tylko sesjorekrutacji?

Wszystkie światy pewnie nie, niektóre pewnie tak. Na chłopski rozum wszystko zależy od ilości zgłoszeń. Jeśli zgłosi się 100 osób (to by dopiero było zabawne ) to pewnie wykorzystanych będzie tylko kilka.

2. Podsumowywując, jak będzie wyglądało później 'właściwa' rozgrywka?

Napisałem o tym krótko, więc rozwinę. 2 grupy które będą ze sobą w jakiś sposób rywalizować, na czym będzie polegać rywalizacja - jej sedno fabularnie będzie przedstawione w sesjorekrutacji.

3. Ile graczy planujesz przyjąć? Czy nie ma limitu i zamierzasz przyjąć tych z którymi przyjemnie się gra?

Wszystko zależy od liczby graczy jeśli zgłosi się 10 osób i będzie się z nimi fajnie grało to pewnie każdy zostanie. Jeśli zgłosi się 20 osób pewnie będę musiał kogoś wyeliminować w sesjorekrutacji. Wszystko zależy od zainteresowania, na chwilę obecną - nie mam jasno sprecyzowanego limitu.

Pozdrawiam
kabasz
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline