Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2012, 16:56   #20
CCORD
 
CCORD's Avatar
 
Reputacja: 1 CCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodze
Świeżym MP? Hmm. Raz byłem graczem, 6 razy MP, może nie jestem najlepszy, ale gracze (to ich 2 raz) są nowi. Gdy grałem z kuzynem i kumplami z ulicy, to było świetnie, wszystkim się podobało. Dzięki za te wszystkie pomysły, wszyscy mi pomogliście i jestem za to wdzięczny. Wiele razy musiałem im ratować tyłki, bo byli za słabi, wiele razy musiałem trochę naginać zasady aby przeżyli. Nie mam serca aby ich zabić. Ale od teraz trochę to zmienię. Odrzucę już rzuty na to, czy innym da się uratować gracza, który dostał dużo obrażeń i może zginąć, więc po prostu zginie w takim momencie. Tak jak ktoś napisał - jak będą zakładać nowe karty co sesję to im zaświta. Wszyscy macie świetne pomysły, dziękuję - wykorzystam je w mniejszym lub większym stopniu. A mam jeszcze prośbę. Mógłby ktoś mi pomóc wymyślić bardzo trudną misję, którą jeśli dobrze wykonają to zdobędą dobrego itema? Mają po 5 poziomie, barbarzyńca, tropiciel, mnich, paladyn (kiedyś jeszcze druid, ale padł i przestał grać), topór migbłystalny, a reszta to normalne, nie najlepsze, nie najgorsze bronie. Na itema mam pomysł, ale nie wiem jakie zadanie mogłoby być strasznie trudne, ciężkie do wykonania i wymagające użycia sprytu. Przyznam, że jestem trochę świeży, bo dd'ka poznałem w zeszłym roku dzięki kuzynowi, ale jakoś sobie radzę, choć nie mam jeszcze pomysłów na jakieś bardzo trudne zadania, łatwiejsze umiem wymyślić, ale jakichś BARDZO trudnych, to nie. Dziękuję z góry
 

Ostatnio edytowane przez CCORD : 20-09-2012 o 16:59.
CCORD jest offline