Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2012, 18:19   #6
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Dzięki za kolejne pytania.

Chyba nie do końca sprecyzowałem jednoznacznie wizję rozgrywki przez co pojawiło się pytanie AJT i wrażenie kanny, że zabawa polegać będzie jedynie na burzeniu wizji graczy w ich światach, mieszaniu ich i przestawianiu klocków nie wnosząc nic od siebie pod względem fabularnym. Żałuje, że rekrutacja dała pierwsze wrażenie wizji MG siedzącego w piaskownicy i burzącego domki z pisaku cierpliwie budowane przez graczy.

Każda osoba tworzy dwóch bohaterów i świat w którym będzie chciała aby jej postać pochodziła. Postacie są dwie jedna ma być przedstawicielem pozytywnych cech danego uniwersum. Idąc przykładami można pograć supermenem, kierownikiem laboratorium CSI, szamanem voodoo z wioski i świata który kiedyś ktoś wyśnił.

Jeśli chciałbyś grać złoczyńcą teraz jest ku temu okazja. Przyjmę seryjnych morderców pokroju Sylara, rewolucjonistów chcących wprowadzać swój porządek(albo chaos) w danym świecie czy doktora Octopusa.

Będą dwa tematy sesyjne. W jednym znajdować się będą osoby grające Bohaterami swoich światów, w drugim Złoczyńcy. Obie grupy będą miały oddzielne historie, które z czasem się będą przeplatać.

Pojawia się pytanie dlaczego ktoś miałby dołączyć do takiej grupy osób ? Na to pytanie odpowiada fabuła sesjorekrutacji.

Po co takie dwie grupy by istniały ? Na to pytanie odpowie fabuła sesji.

Agape już raz na forum miałem przyjemność grać w grze z świecącą kulką energii, kocicą wojownikiem, człowieczym żołnierzem i to wszystko z powodu problemów Między Światami :P

Ubaw był niezły zważywszy na to że sam grałem zmiennokształtnym zwierzęciem, który za nic nie tolerował magii
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline