Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 20:26   #13
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Jakiego znów cynizmu? Napisałeś taką rekrutację, a nie inną. Dałeś takie możliwości, a nie inne. Skorzystałem po prostu z nich w pełni. Nie wiem co jest w tym cynicznego. Wysyłałem różne dziwne karty do różnych rekrutacji tylko tamte akurat były na PW.

Skoro dostrzegłeś w nim jakiś cynizm to wystarczyło mi to, żeby odesłać wiadomość w niebyt. Twój temat twoje poczucie estetyki. Co do postaci to tak jak w rekrutacji napisałeś, żeby dać przykład po jednym dobrym bohaterze i jednym złym protagoniście. Sos słodki i sos ostry - na początek chciałbym grać sosem ostrym. Oczywiście nie każdemu podoba się surrealizm dlatego pewnie nikt nie będzie chciał być w jednej drużynie z sosem, a co za tym z kolei idzie: jeśli miałbyś ochotę przyjąć mnie do sesji to najpierw zapytaj o zgodę reszty przyjętych do gry.

Co do grywalności sosem to wystarczy jakby to była istota w stylu humanoidalnych żywiołaków wody tylko z sosu ostrego. http://4.bp.blogspot.com/_cMgRHiUTur...mental-web.jpg ale granie po prostu opakowaniem sosu jako obiektem "nieożywionym" nie jest mi obce, więc mi to nie przeszkadza - wtedy jednak poziom surrealizmu może stać się niestrawny dla nie-fanów.


edycja co by nie zaśmiecać tematu, bo przecież w sumie chodzi o jedno trzyliterowe słowo (odpowiedź do poniższej wiadomości):

Cytat:
Napisał kabasz Zobacz post
Być może w tym sęk, że poprzednio wysyłałeś koncepcje dość ekscentryczne na pw najpierw dogadując pomysł z MG, a teraz wysłałeś na forum bez żadnych konsultacji pomysł na forum. Musisz przyznać, że pomysł jest dość ekscentryczny i nie ukrywajmy nietuzinkowy.
Nie.

Nie dogadywałem. Nie konsultowałem. Czasem wysyłałem więcej niż jedną jak w Incepcji i Slasher: Bill.

Przyznaję.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 22-09-2012 o 22:12.
Anonim jest offline