Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 18:17   #32
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Gryf post właśnie poleciał, a w nim niejako Stryj przekazuje inicjatywę swemu starszemu koledze. Tak, jak pisałem chłopak czuje się lekko zakłopotany całą sytuacją i obrotem sprawy. Zapewne odzyska werwę i inicjatywę, gdy okaże się, że jest bardziej użyteczny.
Armielu znowu pozwoliłem sobie na ingerencję w świat i sprecyzowałem, gdzie mieści się ów spalony lokal.
Ulica Bednarska
http://images2.wikia.nocookie.net/__.../Bednarska.jpg
Ścisłe centrum miasta, Starówka. Jeżeli masz inną lokalizację, to oczywiście zmienię. Niewątpliwie to komplikuje sprawę jeżeli chodzi o przejęcie dokumentów, ale myślę, że tak będzie ciekawiej.

I jeszcze jedno pytanie:
- jeżeli teraz każdy ucieknie w swoją stronę, to czy mamy jakieś adresy, by się ze sobą skontaktować?
Moja postać jest nowa w grupie i czuje się kompletnie zagubiona.
Żadnego przedstawienia, żadnych imion, pseudonimów, nic. Tylko rozkaz i teraz ucieczka.
Chłopak ogólnie jest niepewny swych decyzji, a to co się dzieje jeszcze wzmacnia tą niepewność.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline