Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 20:47   #15
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Są różne zdania, ja nie mówię, że wasze jest złe, bo sensowność waszych argumentów jest oczywista. Sam z kolei nie widzę nic złego w wysłaniu kart do kilku sesji. Zauważam sytuację, w której nowy użytkownik zgłasza się do rekrutacji ( najczęściej trwającej kilka dni) i nie dostaje się. Wtedy zgłasza się do kolejnej (też trwającej kilka dni) i też się nie dostaje- sytuacja jak najbardziej możliwa. Co ma zrobić osoba, która ma zapał do gry już teraz, a skazuje się ją na czekanie i nikt nie może powiedzieć na 100%, kiedy zacznie grę. - To też potrafi zniechęcić.

Zgadzam się, że pośpiech nie jest dobrym doradcą, jednak "jak największa liczba zgłoszeń" nie równa się "zgłaszaniu się do wszystkiego jak leci", bardzo proszę o nie zmienianie sensu mojej wypowiedzi. Myślałem, że czymś oczywistym jest zgłaszanie się tylko do takich sesji, które nas interesują i po prostu nie wpadłem na to, że ktoś może o tym nie wiedzieć i żeby mu doradzać w takiej sprawie.

Także Vena, masz tu różne punkty widzenia, ale jedna rzecz jest wspólna: nie bój się spróbować, włóż w KP trochę pracy i nie poddawaj się w obliczu niepowodzenia. Korzystaj z zawartości forum, bo jest sporo artykułów poświęconych tworzeniu bohaterów no i nie bój się pytać
 
Mortarel jest offline