Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 21:17   #19
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Nie ma się czego bać Choćby Twój post powyżej świadczy o tym, że dasz sobie radę. Dlaczego? Bo składa się z ponad dwóch zdań, nie ma w nim błędów a i językowo jest naprawdę dobrze, twoje słownictwo jest, zaryzykuję to stwierdzenie, powyżej przeciętnego, to się widzi już po paru zdaniach

Moja rada- nie przejmuj się niczym. To bardzo szlachetne z Twojej strony, ale tylko Ci przeszkodzi w zabawie. Fakt, RPG to gra towarzyska, ale jak masz się stresować i zadręczać myślami w stylu "czy spodoba im się mój odpis?" to szkoda nerwów. Nikt tu od Ciebie nie wymaga homeryckich opisów, filozoficznych przemyśleń w każdym poście ani słownictwa godnego prof. Miodka. Tak naprawdę najważniejsze jest, żeby Twoja postać nie była bierna (niech podejmuje decyzje), odgrywana zgodnie z charakterem (jeśli jest arogancja, niech taka będzie cały czas, a nie tylko wtedy, kiedy to wygodne), oraz aby posty były pozbawione błędów i wysyłane na czas. A, no i oczywiście obowiązkowo musisz się dobrze bawić.
"Bo musi być fun."

I nie mów, że MG są wybredni :P Po prostu czasem potrzebna jest selekcja, dla dobra sesji.

Aha, a co do pytania, które zadałaś, to miałem obawy podobne do Twoich, dlatego teraz, z perspektywy czasu, mogę śmiało zakończyć posta tym samym zdaniem, którym je zacząłem.
Nie ma się czego bać
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline