Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 21:21   #20
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ja się może nie bałem, ale zaczynając na Lastinn, także byłem trochę niepewny tutejszych zasad (co prawda miałem już wtedy jakieś doświadczenie z innych forów, ale atmosfera tutaj jest zupełnie inna niż gdzie indziej). Dlatego zapisałem się do sesji "Warhammer dla początkujących", pomimo że znałem system -- gdyż uznałem, że to będzie dobry start, gdzie niczego raczej nie zawalę (poza tym w tamtym momencie to była chyba jedyna rekrutacja do WFRP).

Dlatego radzę ci zapisać się do jakiejś niewymagającej sesji. Myślę, że sobie poradzisz, a nawet jeśli popełnisz jakieś błędy, to przecież można się poprawić. Ale jeśli naprawdę czujesz się niepewnie, to nie wpędzaj się w większy stres, grając w czymś "ambitnym". Wybierz jakąś rekrutację, która wydaje ci się "bezpieczna", nie trzeba pisać długich postów, nie trzeba dogłębnie znać świata gry itd. I po prostu zobacz, jak ci się podoba.
 
Yzurmir jest offline