Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 21:46   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał vena Zobacz post
Jestem tu nowa. Naprawdę chciałabym zagrać w RPG. Grałam w wielu larpach i byłam na kilku sesjach rpg, ale w tej formie, przez internet, jeszcze nie próbowałam grać. Opisy doświadczonych graczy są jak powieść. Czasami nudnawe a czasami diablo ciekawe, ale wszystkie, które przeczytałam są napisane profesjonalnie. Z tego co widzę rekrutacja nie jest taka prosta. MG jest wybredny i dobiera graczy kierując się swoim szyfrem i doświadczeniem graczy. Czy taki nowicjusz jak ja ma kiedykolwiek szansę zagrać w cokolwiek?
Zgłaszanie się do sesji krok po kroku.

1. Przeczytaj rekrutację czy to w ogóle ci się podoba.
2. Zobacz profil rekrutującego. Przejrzyj sesje, które już prowadził. Jeżeli nie napisał w rekrutacji "teraz to będzie coś innego" to prawdopodobnie styl pozostanie bardzo podobny do tego co już robił. Są też osoby, które robią bardzo różne sesje jakkolwiek i tak da się styl (lub raczej: style) zobaczyć.
3. Daj kartę postaci według wskazań. Ja na przykład polecam oryginalne: http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...loczyncow.html jak i sesję, która już się toczy, ale jak dla mnie bez powodu gracze poznikali: http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...tory-bill.html Wydaje się, że zwłaszcza w tej drugiej masz spore szanse dostania się, bo to dodatkowa rekrutacja, a dodatkowa rekrutacja oznacza, że brakuje graczy, a jak brakuje graczy znaczy, że osoby z pierwszej rekrutacji dały ciała (część osób, bo między innymi ja wciąż tam gram i chcę grać dalej).
4. Skorzystaj z rad pozostałych osób, które tutaj się wypowiadały odnośnie dobierania rekrutacji i atrakcyjności kart zgłoszeniowych ALE o czym inni zapomnieli (a przynajmniej ja niczego takiego nie widziałem), a np dla mnie gdy rekrutuję jest szalenie ważne: z kartą rekrutacyjną napisz deklarację, że obiecujesz, że nie znikniesz nagle z forum w czasie gry - jako nowa osoba na forum nie jesteś tak pewna jak osoby z setkami wypowiedzi i miesiącami pobytu tu. Jakkolwiek to tylko (jak dla mnie "aż", ale ja to ja) umowa ustna to jednak lepsze to niż nic.
 
Anonim jest offline