Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 19:18   #121
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Tak, jestem tego świadomy, że mogło być wiele niepowodzeń. Nie znam się na podziale sesji, więc być może wyszła z tego sesja eksploracyjna. Akcja była planowana, i to dużo, na troszkę większej powierzchni niż korytarze (ale także zamknięte przestrzenie).

Założenie sesji było błędne: Ograniczona przestrzeń i tylko gracze, bez NPCów, żeby nie było tłoku. Jak widać to nie zdało egzaminu.

Co do następnej sesji w NS to nie wiem. Musiałbym to gruntownie przemyśleć, więc jak nawet coś będzie, to nie wcześniej niż za kilka miesięcy, w tym roku daję sobie spokój z ewentualnymi projektami (zwłaszcza że wyczekuję pewnej sesji, która będzie dla mnie wyzwaniem).

Co do settingu to nic prostrzego: Połącz wszystkie postapo podobne elementy (Fallout + Mad Max + Wodny Świat + Terminator +...) i wyjdzie Neuroshima.

Co do sesji to jeżeli będę jeszcze prowadził Neuroshimę, to raczej na pewno Storyteiling ewentualnie z inną mechaniką (np. CP2020).
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline