Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2006, 13:40   #4
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
W warsztatach udziału wprawdzie nie biorę, ale będę czytał z zaciekawieniem. Liczę, że przy okazji zweryfikują swą wiedzę o Starym Świecie.
Zastanawia mnie tylko jedna kwestia.
Cytat:
Napisał Yarot
Kolejność waszych odpowiedzi jest dowolna - kto pierwszy zacznie ten będzie pierwszy i druga osoba powinna uwzględnić to ewentualnie w swojej wypowiedzi (choć nie musi).
Zawsze wydawało mi się, że w większości sytuacji kolejny gracz nawet jeśli o tym nie wspomina, to musi uwzględnić czynności jakie podjęli jego kompani. Chociażby taki hipotetyczny i przejaskrawiony przykład, gdy BG wchodzą do karczmy. BG1 od razu deklaruje, że rzuca jakąś obelżywą uwagę w stronę karczmarza, czy w takim wypadku reszta może to pominąć? Myślę, że jednak najczęściej obowiązuje zasada pierwszeństwa i ruchy kolejnych graczy powinny być determinowane przez zaistniałą już sytuację.

No to tyle mojego spamu :P
Pozdrawiam i życzę udanej rozgrywki.

Cytat:
Napisał rudaad
Wysoka, dość dobrze ubrana, młoda kobieta o bystrym wzroku i cudnych kasztanowo rudych włosach.
Gramy sobą?
 
Glyph jest offline