Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2012, 20:56   #181
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Emilly kontem ucha słyszała co mówi mistrz Sylviusa. Jednak bardziej obecnie interesowała ją dziwna cisza wokół nich. Miała wrażenie ,że coś jej w tym miejscu nie pasuje. Coś czego nie rozumie drażniło ją ,a za razem przerażało.
"...Co jest z tym miejscem nie tak? Czemu mam wrażenie ,że jest tu za cicho..."
Emilly podeszła do Sylviusa położyła rękę na jego ramieniu i powiedziała szeptem mu do ucha.
- Sylviusie nie podoba mi się to miejsce mam wrażenie że coś jest nie tak tutaj. Proszę podaj mi księgę którą dostałeś od mistrza poszukam czy jest w niej jakaś wzmianka o tym miejscu. Może coś się tu wydarzyło związanego z magią i dlatego czuję niepokój i zdenerwowanie.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 30-09-2012 o 21:42.
Tailong jest offline