Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2012, 10:27   #5
Akwadrat
 
Akwadrat's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwadrat nie jest za bardzo znany
Nie, żeby Flagg przepadał za kimkolwiek, tym bardziej za Argentyńczykami, jednakże zbrodnia to zbrodnia, zbrodni trzeba pomóc. Gdy woda zalewa mieszkanie, zakręcasz zawór główny, prawdopodobnie to nie wystarczy, na pewno jednak nie zaszkodzi.

Mam pewne przypuszczenie dotyczące wydarzeń dzisiejszej nocy. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu zostałem wezwany z pilną interwencją do pewnego domu w naszym spokojnym mieście. Normalny dzień pracy, jak zwykle zlecenie pilne. Oczywiście szybko zjawiłem się na miejscu. Wymiana instalacji wodnej w piwnicy zajęła mi cały dzień, nieźle zarobiłem, wliczając spory napiwek. Nie był on jednak wystarczająco wysoki. Dziś połączyłem fakty. Wtedy tylko trochę się zdziwiłem, Cały odpływ był przeżarty jakby kwasem, dziury w rurach nawet kilkucentymetrowe. Instalacja była wiekowa, ale tak poharatanych rur dawno nie widziałem, na pewno nie można też złożyć tego na karb zwykłego kreta. Podczas całej mojej pracy profesor wydawał się jakby nieobecny, zamyślony, lecz zachowywał się spokojnie, więc nie miałem żadnych podejrzeń, zresztą niejedno w życiu widziałem. Mając na uwadze ostatnie zdarzenia wątpliwości jednak nabrałem i dzielę się nimi z wami teraz. Mam też pytanie do pana Blacka bezpośrednio: Czy nie jest Pan może przypadkiem profesorem chemii? Jeśli nie to po co panu tak niebezpieczne i zakazane substancje? Może nie jest to dowód, jedynie poszlaka, głosuję jednak na Williama Blacka
 

Ostatnio edytowane przez Akwadrat : 27-09-2012 o 10:30.
Akwadrat jest offline