Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2012, 15:03   #7
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Przy okazji zasad Issandera, znaczy tej dokładnie:

Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Jeszcze chciałem zauważyć, że wymienianie z innymi graczami informacji na temat gry poza tematem sesji jest równoważne z dyskwalifikacją.
To kann'owe:
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
nie jestem mafią
Wygląda mi na prośbę o bana Znaczy wiem, że może być blef i tak dalej, ale trzymajmy tego typu informacje na główny temat. Podobnie o niespaniu itp. To wszystko są jakieś podpowiedzi, które zmieniają wyważenie gry. Z moich obliczeń wynika, że mafiozi, aby wygrać muszą zabić 7 osób, bez żadnych strat we własnych szeregach lub odpowiednio o 1 więcej po zgonie każdego z nich, co nie jest aż tak łatwym zadaniem, tym bardziej, że będą się przewijać po miejscach zbrodni. Zobaczmy jak sobie poradzą, w ostatniej edycji nie bardzo im poszło. Na ich miejscu zacząłbym pierwszy atak od wrobienia, aby nie ujawniać żadnego z członków, no ale zobaczymy jak to rozegrali. Nie piszę nic więcej, bo jeszcze sam się pogrążę w oczach MG.
 
Cai jest offline