Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2006, 15:48   #6
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Glyph - jak zawsze masz rację. Ale napisałem, że w wypowiedzi może zawrzeć działania innej osoby. W wypowiedzi, bo wiadomo, że jeśli działanie zaszło to wpływa na działanie następujące po nim Chciałem być cwany zrobić skrót myślowy - chodziło mi o to, że w wypowiedziach nie zawsze zawrze się to, że chociażby inna postać usiadła czy coś zrobiła innego, co nie ma wpływu na wypowiedź (choć na działanie ma jak najbardziej) (a mówiąc już totalnym skrótem - druga postać nie musi pisać, że słyszy siorbanie pierwszej, choć rzeczywiście to zachodzi i może zwrócić uwagę kogoś postronnego). Dzięki za uwagę - jak zawsze mogę na Ciebie liczyć Jak byś jeszcze coś zauważył - teraz lub w trakcie, to strzelaj - po to jest ta sesja i te komentarze, by pomóc wszystkim.
Redone, proszę tylko o wyrozumiałość w ocenie
bratek, będę pisać - po to jest ta sesja (popatrz chociażby do komentarzy wojowników), nie - nie oczekuję spisu historii; ma to wyjść ewentualnie potem, ale nie jest to w tej chwili najważniejsze; założenie było, że gracze nie znają Starego Świata i zbudowanie życiorysu innego niż przeciętny byłoby trudne, dlatego nie wymagałem tego; podczas sesji może się pojawić taka potrzeba i można (a nawet trzeba) wplatać różne wątki (tak, jak chociażby zrobiła to ruda). Sesja będzie się rozwijać i nie będę hamować jej rozwoju.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline