Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2012, 16:21   #9
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Drodzy mieszkańcy. Przede wszystkim proszę Was o zachowanie spokoju. Trzeba na trzeźwo wszystko przemyśleć, żeby nie popełnić tak tragicznego w skutkach błędu jak poprzednim razem, gdy mafia działała w naszym mieście. Najlepiej, żeby wszyscy oskarżeni podali swoje alibi. Mogę w tej materii wyręczyć mojego kumpla, z którym kiedyś służyłem w tej samej jednostce, Billa Laswella. Wiem, że mieszka on na północy, więc nie ma nic dziwnego w tym, że był tam widziany. Nic mi nie wiadomo także, żeby miał cokolwiek do czynienia z chemikaliami, tym bardziej, że wojsko oficjalnie broni chemicznej nie używa. Choć oczywiście pewności mieć nie możemy.
- W pierwszej chwili Dustin Truck wydawał mi się najmniej podejrzany, ale muszę przyznać, że dzisiejsze jego zachowanie rzuciło cień na jego osobę. Sam przyznał się do posiadania chemikaliów, którymi mógłby zabić człowieka oraz do nienawiści do Otta. Celowo mówię Otta, bo chyba nie daliście się nabrać, że był Hitlerem? Przecież to klasyczny przykład urojeń, tak samo jak to gadanie o "medium".
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline