Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2012, 12:28   #25
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Tylko proszę nie stosować tutaj logiki odwrotnej, że ten na kogo najwięcej wskazuje jest niewinny. Pana Laswella, jak już wspomniałem, uważam za niewinnego. Potwierdza to pan Jones, więc ja go skreślam ze swojej listy podejrzanych (jakkolwiek podejrzliwie podchodzę do alibi wystawianego przez prawnika). O panach Burxage'u i Blacku ciągle wiadomo niewiele i nie jestem przekonany do ich niewinności. Najwięcej jednak wskazuje na pana Trucka i w tej chwili, z przykrością, na niego oddaję swój głos. Na naszej szubienicy jeszcze nie wisiał nikt niewinny i mam szczerą nadzieję, że się to nie zmieni.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy

Ostatnio edytowane przez Radagast : 28-09-2012 o 20:09. Powód: tagi
Radagast jest offline