Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2012, 12:59   #16
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Dobra, więc...

Cytat:
Napisał secutor
2 Jak bardzo dbamy o realia japonskosci?
Osobiście zamierzam dbać dość mocno. Nie jestem ekspertem od Kraju Wschodzącej Wiśni, ale chciałbym dołożyć starań, żeby bushi byli bushi – a nie np. zachodnimi rycerzami ze skośnymi oczyma. Zresztą, po to też m.in. dałem wstęp – żeby dało się sprawdzić, jak to wygląda w krótkiej praktyce

Cytat:
Napisał secutor
3 Jak dlugie posty piszemy?
Zacytuję odpowiedni fragment z rekrutacji:
Cytat:
2. Długość posta. Mhm, uważam, że podczas n1malnego, samodzielnego pisania trzy czwarte strony A4 dwunastką TNR (z formatowaniem) jest ludzkim minimum. Krócej, jeśli postać musi podjąć szybką decyzję (np. podczas napadu – sięgać po ostrze, próbować pertraktować, itd.) albo okoliczności w jakiś sposób blokują ekspresję. Z tym, że lubię długie posty – więc długie, ładne posty, okazjonalną światokreację itd. będę punktował.
Cytat:
Napisał secutor
4 Czy prawidlowo rozumie?
Nie do końca. Żeby pokazać przykład: wyobraź sobie postać wiejskiego stróża (koncept graczowski), który przez swe lenistwo zasnął na warcie, a po obudzeniu podsłuchał jakiś sekret (wkręt GMowski, celem wpasowania go w intrygę). Nazwałbyś wynikowego ludka „średnią wypadkową”?

A teraz...

Cytat:
Napisał secutor
1 Mam zrobiona postac z klanu smoka, moze byc?
Cytat:
Napisał secutor
5. Czy moge najpierw sprawdzic jaka postac mi wyjdzie przy wspolpracy z MG i wtedy ostatecznie zdecydowac czy chce grac czy nie?
(caly proces tworzenia postaci moze okazac sie marnowaniem czasu tak dla mnie jak i MG).
Uhm. Nie. Post w rekrutacji napisałeś zaskakująco schludnie. Jednak przejrzałem to, co przysłałeś mi na PWa, i sądzę, że będą mnie bolały zęby, jeśli będziesz pisał takim stylem. Sądzę też, że ani Tobie, ani mi, nie będzie sprawiała satysfakcji sytuacja, w której musiałbym Cię zmuszać do mnogich wygładzeń ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych itd. Więc... serio – przepraszam, ale nie, to nie ma sensu. To podpada pod tą „minimalną sprawność warsztatową”, którą – wedle rekrutacji – chciałbym widzieć u graczy.

Jeśli zaś chodzi o samą postać, nie odniosę się. Tzn. mam całkiem sporo uwag, lecz – w świetle powyższego – tylko tracilibyśmy czas.

Poza tym, w ramach apologii do graczy – czas, jaki sobie wyznaczyłem na rozpoczęcie sesji, dobiega końca. JEDNAK w międzyczasie padła mi płyta główna, pisałem z pożyczonego i... no, komfort pisania rzeczy, na których mi zależało trochę bardziej, praktycznie nie istniał Teraz to już zażegnane. Anyway, będzie chwila opóźnienia, lecz istnienie sesji nie jest zagrożone

Poza tym, proszę o zamknięcie rekrutacji. Do graczy mogę mówić bezpośrednio, a jeśli ktoś będzie chciał w tak późnej fazie dołączać, to również powinien mówić bezpośrednio.
 
Velg jest offline