Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2012, 14:45   #29
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
- Nikt nie potwierdził? - Dustin się żachnął. - Bracie, wiem, że koźli bełkot fryzjera wykręca uszy i nie da się go słuchać, ale potwierdził moje alibi jak ta lala. - Poszperał w pamięci przypominając sobie jeszcze jedną rzecz. - On także bronił piekarza, małfiozi jak siedem nieszczęść. Byle czarnuch potrafi was zdemaskować. - Popatrzył na Fabrizio, jak na kompletnego ignoranta. - Ta kolumbryna, jak nazwałeś moją maleńką dziewczynkę. - Tutaj pogłaskał śmieciarkę. - Ma klimę, wspomaganie, zestaw kamer i takie audio, że twoje biedne italo disco ze wstydu zgubi portki w czasie ucieczki, gdy usłyszy mój gangsta hip hop. - Wszedł do kabiny i po chwili po placu rozniósł się rap mówiący o jp na 100%. Truck wychylił się przez okno kiwając głową do rytmu i krzycząc. - I co ty na to skorumpowany glino, ściągający majtki przed mafią?!
 

Ostatnio edytowane przez Cai : 28-09-2012 o 16:07.
Cai jest offline