Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2006, 19:28   #16
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Sharafein’zyne

Mantol-Derith... Robi się baaaardzo interesująca wyprawa. Ciekawe czy kapłan zna drogę. Bo to dosyć kręta i zawiła podróż. Trza się zapytać, może Lolth objawi ją temu wyrośniętemu kapłanowi jakieś wytyczne. Drogi mniej uczęszczane... Hm to już wiem po co im zwiadowca. Ale nie dam się tak łatwo!!! A co to? Spojrzałem na Człowieka. Co to za materia? dobrze wiedzieć. Pewnie jakaś ochronna skóra. Muszę poznać jej właściwości. I to jak najszybciej.

-10 dni? W takim razie mam kolejne pytanie. Czy znasz drogę? czy będziemy iść na tzw czuja? Znaczy dobrze by było gdybyśmy znali dokładnie drogę. Dzięki temu mielibyśmy jakieś pole manewru w razie nagłego ataku przez stworzenia Podmroku. A Ty człowieku przedstawiłbyś się. Jesteś tu gościem i chcielibyśmy, a przynajmniej ja, poznać imię twe. Mam się zwracać do Ciebie Iblith? Czy może jakoś inaczej? Spojrzałem poważnym wzrokiem na Człowieka.

Ciekawe co on sobie myśli! No nic niech na siebie lepiej uważa.

-Xardeaf'ie możemy powoli ruszać. Niech się Iblith tylko nie ociąga
 
__________________
Gaer zhah nau byr i'dol, uss i'dol zhah ulu elgg dos
Nadel jest offline