Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2012, 08:36   #47
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację
Sorry, że tak późno, ale miałem strasznie zakręcony początek tygodnia. Za chwilę (w zaokrągleniu do "dzisiaj") powinien powinien pojawić się mój post a w nim wyniki obserwacji Mazura: z grubsza topografia terenu, drogi ucieczki etc.

Felidae, miejsce w którym gadamy jest w okolicy, w której Stryj i Beniaminek naradzali się przed akcją - moja znajomość topografii Warszawy jest żadna, więc po prostu zakładam że Mazur mówiąc "w tej bramie" wskazuje miejsce, które na jego stary snajperski nos jest w miarę bezpieczne. Czy nikt nas tam nie wypatrzy to już sprawa między moimi atrybutami z dziedziny ukrywania a Mistrzem Gry

Co do planu:
1. Podział grup mi odpowiada.
2. Jeśli chodzi o dywersję: do końca kolejki została chwilka, myślę, że "na gazownię" to dobre minimum na początek, ale trzeba to jeszcze trochę dopracować.

Armielu, mam parę pytań dodatkowych:
1.To mieszkanie po Rudzikach w którym czają się szpicle - jest na przeciwko w klatce schodowej, czy na przeciwnej strony ulicy?
2.Na parterze, czy wyżej?
3.Czy mieszkania bezpośrednio do niego przylegające są pozajmowane czy wysiedlone?

EDIT:
Post jest, kwestię planu zostawiam na razie otwartą.
 
__________________
Show must go on!

Ostatnio edytowane przez Gryf : 04-10-2012 o 00:33.
Gryf jest offline