Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2012, 09:00   #183
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Słysząc słowa Yagar, elf tylko się uśmiechnął.
- Jeżeli myślisz, że ci uwierzę to jesteś jeszcze większym głupcem niż przypuszczałem. Muszę jednak pogratulować znajomości run. Nie każdy byłby w stanie je przeczytać. Widzę, więc że masz potencjał Yagarze. Nie rozumiem, więc dlaczego ktoś taki, jak ty broni przegranej sprawy. Stań przy moi boku, a będziesz mógł zdobyć potęgę o jakiej nawet nie śniłeś. Wystarczy, że porzucisz tych łachmytów i złożysz mi przysięgę wierności, a otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Tobie jako jedynemu dam szansę wyboru, ale tylko ten jeden raz. Moja oferta się więcej nie powtórzy. A wy nie stójcie tak - rzucił elf do dwójki pozostałych najemników - wasi przyjaciel potrzebują chyba pomocy. Tam przydacie się bardziej niż tutaj.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline