Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2012, 18:34   #11
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Ja dodam coś od siebie Generalnie sesje W40K mają to do siebie, że poszczególne dyskusje z napotkanymi npcami, trwają po kilka miesięcy (czasu gry), dlatego osobiście jestem przeciwnikiem używania w takiej sesji mechaniki. To znaczy powiem tak. Jest oczywiście sens zrobienia karty mechanicznej, tak aby mistrz gry miał w gląd jakie są mocne i słabe strony danej postaci, ale i tak nie ma co liczyć na jej zbytni rozwój więc w samej rozgrywce preferowałbym jednak storryteling z wykonywaniem rzutów w ostateczniastej ostateczności.

W ankiecie zaznaczyłem Death Watch. Szczerze wolałbym sensowną akcję przerywaną długimi rozmowami, a może nawet jakieś pomniejsze bitwy, niż długie rozmowy przerywane co jakiś czas wystrzałem z pistoletu w jakiejś obskurnej kantynie.

Ewentualne chętnie pograłbym też w RT, gdybyś dopuszczał postać marines wspierającego Kapitana okrętu Z tego co się orientowałem, to postacie w RT są dość potężne i bardzo wpływowe, a fizyczne pakerstwo pojedyńczego Marina wyrównuje mu power lewel z postaciami, które mają pod komendą 50ciu npców.
 
Komiko jest offline