Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2012, 00:16   #126
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tu chyba chodziło nie o Suareza, lecz jak pisała Nadiana o dowody obciążające prawdziwe tożsamości BG w jego i niekoniecznie wtajemniczonych w powód włamania "organów prawa".
Cóż mam dodać? Wasze wybory. Wiedzieliście, że z kamerami Inner City zrobić się da niewiele po porażce Remo z dostaniem się tam.
Ale mimo wszystko nie wynieślibyście nic z domu Suareza bez zdecydowanych działań. Coś za coś.

Mi się podoba, wreszcie zaczyna się coś dziać. Mój następny post będzie sponsorowany przez prawa Murphego. Ale akcję w stosunku do postów posunie tylko nieco do przodu, wciąż pozostawiając Was w domu Suarezów, z dokładniejszym jego opisem i znaleziskami i czymś tam jeszcze. Także czekajcie bez gwałtownych ruchów i wielkich ucieczek, skoro do tej pory nie nastąpiły.
 
Sekal jest offline