Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2012, 19:25   #6
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Możemy spróbować strzelić dialog w ciągu tygodnia, tylko odpisywać będę mógł koło 21 i jeśli dogadamy się tak, że każdego dnia ja coś do 22 zapodam a ty odpiszesz do 17 to sens w tym widzę. Tylko, że u mnie dni w pracy wypadają tak, że nie raz wychodzę po 18 w domu jestem po 1,5h tułaczki pks/busami i w gruncie rzeczy odpisać danego dnia by mi się pewnie nie chciało. Dochodzą jeszcze dni w których muszę być w robocie na 7 rano ... innymi słowy spróbować możemy, ale czy wyjdzie strawnie tego zagwarantować nie mogę. I wymagało by to ustalenia czasowości postowania
Wygodniej jest odpowiedzieć na kilka pytań na pw i z nich dalej byś poprowadziła dialog, lub pozostają piątki/soboty gdzie można umówić się na godzinę i w google docu odegrać scenkę
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline