Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2012, 10:38   #5
seba-samurai
 
Reputacja: 1 seba-samurai nie jest za bardzo znanyseba-samurai nie jest za bardzo znanyseba-samurai nie jest za bardzo znanyseba-samurai nie jest za bardzo znany
- Państwo pozwolą, że i ja się oficjalnie przedstawię - Piotr Skała.
Piotr spojrzał w kierunku każdego z obecnych i lekko skinął głową, Wandę i gospodynię dodatkowo racząc miłym uśmiechem.
- Pani Magdaleno - zwrócił się do atrakcyjnej szatynki - cały projekt jest bardzo tajemniczy - nawet dla nas. Tak naprawdę wciąż nie wiemy dokładnie co będziemy robili przez najbliższe 3 miesiące. Czy to będzie coś jak słynny Big Brother?
- Niezupełnie - brunetka uśmiechnęła się do Piotra -- A właściwie to zupełnie nie. Big Brother był rozrywkowym programem, show telewizyjnym, komercyjnym przedsięwzięciem nastawionym na zysk i masową rozrywkę. Nasz Projekt ma na celu - jak już wcześniej wyjaśniłam - określanie i badanie reakcji podmiotów w wygenerowanych sztucznie, lub powstałych w naturalny sposób sytuacjach społecznych.
"Chyba nie za wiele się dowiemy..." - pomyślał Piotr i ponownie uśmiechnął się do pani Magdaleny. "Może to głupie, ale coś mi tu nie gra" - Piotr przypomniał sobie oglądany niegdyś niemiecki film "Eksperyment" gdzie ochotnicy brali udział w podobnym przedsięwzięciu i skończyło się tragicznie. "Mam nadzieję że to tylko moja paranoja" - Piotr zaśmiał się do własnych myśli.
- Proszę nas jeszcze tylko uświadomić, czy będziemy obserwowani 24 godziny na dobę i czy będziemy również obserwowani w toalecie, łazience? Czy w ogóle jest w "domu" jakieś miejsce bez kamer i mikrofonów?
- Mogę zapewnić, że w tym budynku nie ma żadnych mikrofonów ani kamer. Nie będziecie Państwo obserwowani z ukrycia, a Państwa reakcje będziemy poznawać w czasie rozmów z przedstawicielami projektu. Oczekujemy także sprawozdań z realizacji zadań.
Piotr spojrzał na Wandę i Franciszka - "ciekawe czy oni też są zaskoczeni tym, że nie ma kamer ani mikrofonów? A może tylko ja spodziewałem się tego że będziemy jak króliki doświadczalne?"
- Pani Magdaleno, aby wszystko było jasne, chciałem jeszcze dopytać, czy osą jakieś inne zasady udziału w projekcie? Co nam wolno, czego nie wolno, czy otrzymamy to w jakiejś spisanej formie?
- Udział w projekcie jest dobrowolny i odpłatny, Państwo podejmujecie decyzję w jaki sposób - i czy - realizujecie zadanie. Zasady wynagradzania znacie, zobowiązani jesteście tylko do pozostawania na terenie Siedziby Projektu i nie podejmowania prób kontaktu z postronnymi osobami.
- Dziękuję bardzo - Piotr skinął głową i spojrzał na pozostałą dwójkę.
"Chyba muszę się położyć" - pomyślał. Droga, mimo, że bardzo luksusowym pojazdem była jednak męcząca. "Mam nadzieję, że materac nie jest zbyt miękki, nienawidzę miękkich łóżek."
 
seba-samurai jest offline