Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2006, 18:35   #17
Esco
 
Reputacja: 1 Esco ma wyłączoną reputację
Czy ta sugestia tyczy sie tez moich mysli? Jak pisze w poscie co moja postac sobie mysli, to musze to pogrubiac, bo w przeciwnym razie wszyscy wokolo moga czytac z mojego umyslu niczym z otwartej ksiegi?

Bortasz, masz racje - chodzi mi o kwestie zaplaty, choc to ze Crothar wiedzial, ze moja postac wydarla jape aby zwrocic uwage straznikow specjalnie tez zdaje mi sie z lekka naciagane, ale to Twoja postac i ja Ci w karte postaci zagladal nie bede. Poniekad mam jednak jeszcze jedna uwage do Ciebie. Jezeli Twoja postac obraza sobie w myslach moja nazywajac ja "kurduplem" czy tez ubliza jej slownie - ok. Ale stosowanie tego okreslania gdy piszesz z punktu widzenia narratora jest troche nie na miejscu. To tak jakby Nightcrawler napisal:
"Wzrok kupca padl na zjeb..ny ryj polorka."
Specjalnie okreslilem w swoim poscie Twoja postac "swinskim ryjem" z punktu widzenia narratora, aby zwrocic uwage na ten szczegol.

Krakov - u Ciebie jednak musze przyznac ze zdolnosc czytania w myslach przerasta nawet Illithidow, bo przed tymi mozna chociarz wykonac rzut obronny. :P Ale milo ze sam napisales ze zamierzasz na koncu zabic moja postac - jezeli gramy w taki sposob, to przy pierwszej lepszej okazji w takim razie Twoja postac konczy z nozem w plecach.

Panowie, nie chodzi mi o jakies osobiste wycieczki, tylko o jako taki realizm. Kazdy by chcial zeby jego postac byla najsprytniejsza we wsi, ale chyba nie o to chodzi aby robic z sesji konkurs MENSA. Wyedytujmy pliz posty i grajmy normalnie.
 
Esco jest offline