Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2012, 12:30   #183
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Emilly spojrzała dziwnie na Sylviusa. Po chwili zerknęła na pozostałą część drużyny. Zawiesiła wzrok na elfie i psie.
"Elfy najlepiej znają się na lasach. Powinien odczuwać coś dziwnego... Podejdę zapytam."
Emilly przewracając stronice w księdze podeszła do elfa. Nie odrywając wzroku od księgi. Spoglądając to na księgę to na elfa i psa próbowała wyczytać cokolwiek z ich oczu. Nie znała się tak na lasach jak elfy ,ale dzięki pieśnią i natchnieniu jakie dawała jej natura czuła się jak by natura była jej domem. Siadając przed Siwym spojrzała w księgę potem w las i głośno wypowiedziała swoje myśli.
-... Mam wrażenie że nawet ptaki omijają to miejsce. Jakby była tu pustka do której nawet żuk nie zajrzy bo się boi. Coś unosi się w powietrzu w tym dziwnym miejscu...
Spoglądając w księgę wczytywała się w fragmenty które mogły by coś powiedzieć o tym miejscu.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 23-10-2012 o 14:16.
Tailong jest offline