Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2012, 17:27   #34
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Uh oh. No to teraz muszę tłumaczyć, ale jakbym za pierwszym razem precyzyjnie się wyraził to by nie było problemu.

1. Ogółem rzucacie sami na czynności powtarzalne takie jak na przykład wspomniane już testowanie Sanity dla ludzi o bardzo niskim Sanity, żeby choć sami mogli się oddalić od reszty. Jest to pewna kula u nogi, ale nikt nie mówił, że Sanity nie jest ważne - zwłaszcza, że opis tej umiejętności w podręczniku wyraźnie mówi, że dorośli mają 1 i od thulhu uciekają.
2. Lista tego co możecie sami testować zostanie sukcesywnie powiększana. Najpierw pojawi się taka umiejętność w odpisie, bo fajnie jest jak gra toczy się w temacie gry, a potem, żeby do tego wracać skopiuje to tutaj do komentarzy - do pierwszej wiadomości.
3. Ogólnie zgadzam się z tym co napisał AJT, że jeżeli czegoś postać nie wie to nie wie, ale z drugiej strony skoro i tak jesteście w jednej drużynie to uznałem, że bawienie się w tajne informacje przez PW byłoby zbędne. Więc przyjmijmy za ogólną zasadę:

Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
jeśli z rzutów czegoś nie wiemy, to nie wiemy. Chyba, że ktoś nam powie.
4. Someirhle - według podręcznika percepcja jest wpisana w Grade Level. "to observe useful details". Talking Trash to raczej coś w stylu charyzmy.
5. Jakie to fajne, że ten podręcznik jest krótki i wszelkie niuanse systemowe można łatwo i szybko rozwiązać.
6. Wracając do wiedzy to okoliczności się zmieniły - Jacek mówiąc Luace o swojej obserwacji sprawił, że Luaka początkowo nieuwierzył, ale gdy się przyjrzał sprawie to zorientował się, że Jacek ma rację. Ogółem jednak domyślnie ufacie sobie nawzajem, ale może warto byłoby tu zaimplementować taką małą mechanikę z gry fabularnej "Cold City", która ładnie rozwiązywała takie kwestie. Dziś jednak to się tu nie pojawi. Postaram się w najbliższym czasie.
 
Anonim jest offline