Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2012, 17:17   #102
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
- Panie Laswell... - Zaczął Chevalier, słysząc oskarżenia żołnierza. - Może mi pan wierzyć bądź nie, ale jestem niewinny. To pan był wczorajszej nocy na celowniku mafii i jedynie interwencja sił wyższych sprawiła, że jeden z mafiosów pana nie zamordował.

- Wczoraj zginęło dwóch członków mafii i był to niebywały sukces dla miasta. Profesora Blacka znałem od dawna i byłem przekonany o jego niewinności. Teraz chciałbym przeprosić wszystkich mieszkańców za mój udział w śmierci pana McFurry'ego, który okazał się niewinny i za mój udział w obronie profesora Blacka, który okazał się być mafiosem. Przepraszam również za oskarżenia, jakie rzucałem pod adresem Jonesa i Swansona, oraz pana, panie Laswell. Teraz wiem, że jest pan porządnym obywatelem.

- Co do dzisiejszego głosowania, jestem gotów pójść za głosem Laswella i zagłosować na doktora deGaetano. Wydaje się w chwili obecnej najbardziej podejrzany.

- Głosuję na Roberto deGaetano, doktora.
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline