Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2012, 06:23   #81
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
A mi wczoraj wieczorem wypadła niespodziewana praca po 21.00. Bo chciałem poczekać na post Aeshadiva.

I teraz taka uwaga na przyszłość - jeśli jest kilka minut przed wyznaczonym terminem (nawet godzinowym) to lepiej już posta nie pisać. Bo może się okazać, że ja już swój skończyłem i taki "spóźnialski" powoduje u mnie konieczność zmian w już zrobionym materiale.

Organizacyjnie - mój post najpewniej dzisiaj wieczorem się pojawi. Ale, ponieważ termin zazębił się z inną prowadzoną przeze mnie sesją (stąd tak ważne dla mnie są wyznaczane terminy!) może się zdarzyć tak, że post zostanie wrzucony dopiero jutro. Postaram się jednak wyrobić dzisiaj.


EDIT:

Post miał być dzisiaj, , ale niestety zmęczenie po pisaniu postu do "Wyspy Zapomnianych Demonów" oraz po całym dniu ostrej pracy (zmiana biura) sprawia, że nie ma za bardzo już sił pisać. Mam napisaną połowę, lecz na drugą braknie mi zwyczajnie sił.

Zatem informuję, że post na bank pojawi się jutro.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 15-10-2012 o 20:44.
Armiel jest offline