Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2012, 16:36   #7
Tristanek
 
Reputacja: 1 Tristanek nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
@Tristanek, śmierdzi mi to DDkami. Możliwe, że nie doczytałem czegoś, ale nie wydaje mi się, żeby w Warhammerze były pergaminy z zaklęciami jednokrotnego użytku. Tak naprawdę z tego co wymieniłeś, to chyba tylko eliksiry mi pasują do obrazu świata, przy czym niekoniecznie magiczne, a coś w rodzaju ziołowych miksturek, a'la Wiedźmin (choć to była bardziej skomplikowana alchemia z tego co kojarzę).
Napisz mi gdzie jest napisane ze ich nie ma? Na wyzszych poziomach czarodzieje maja warzenie eliksirow - po co? lub tworzenie magicznych przedniotow - po co? jesli twoj BG chce zrobic taki przedniot lub eliksir to powiesz mu sorry nie pasuje mi do swiata. Zauwaz skad biora sie pieniadze skladniki czarow lub ksiegi. Czarodzieje nie pracuja a musza zyc i pracowac. W jednym opowiadaniu Z.O.S. byly np magiczne strzaly ktore uzyly wysokie elfy na wyprawie a byly one jednorazowego uzytku. Jesli jest taka rzecz czemu ma nie byc pergaminow, eliksirow? Co wiecej takie przednioty beda mieli nie tylko czarodzieje ktorzy moga zarobic na nich ale rozniez uzytkownicy. Jesli sa miecze uzywane wielokrotnie to beda i rzeczy jednorazowego uzytku
 
Tristanek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem