Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2012, 16:51   #24
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tristanek Zobacz post
1) nie mam znakow polskich a jest to wymog regulaminowy

2) Akurat ksiezyc ma mega znacznie bo jest ze spaczenia itp wiec sarkazm nie trafiony. Widzisz to nie takie proste bo jesli twoj swiat bedzie realny to BG beda czuli sie jakby zawsze w nim zyli a jesli zajda to wioski a tam nie ma nic do jedzenia - a ludzie zyja, kowala ale ludzie maja jego wyroby to gdzie tu realizm. Pewne rzeczy poprostu sa bo wymaga tego zycie. Oczywiscie mozna powiedziec Magia ale to znaczy ze nie masz pomyslu na real.
1. Panel Sterowania > Wygląd klasyczny > Opcje regionalne i językowe > Klawiatury i języki > Zmień klawiatury... > Dodaj > Polski (programisty) - i potem ustaw go jako domyślny.

2. To nie był sarkazm tylko wytknięcie ci, że zbytnie angażowanie się w zmienne klimatyczne i jakże ciekawą naukę meteorologii i czego tam jeszcze nie ma zbytniego sensu w grach wyobraźni - chyba, że to ma znaczenie z punktu widzenia fabuły lub jeśli gramy w "hard s-f". Nie ma nic do jedzenia, bo to średniowieczny ponury świat, w którym żyją biedni niemyci wieśniacy, którym baroni odbierają ostatnie skrawki jedzenia, żeby urządzać wyjątkowo zboczone orgie seksualne. Lub jedzenie jest, bo akurat baron nie jest wyznawcą chaosu (tylko TW inkwizycji).

I kto ci mówił, że nie ma jedzenia i kowali?


ps. I nie gadaj, że nie masz języka polskiego na komputerze, bo byłem w różnych mrocznych kątach Ziemi i korzystałem z obcych komputerów i wszędzie przestawiałem im na język polski jako domyślny.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 17-10-2012 o 17:05.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem