Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 13:47   #82
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Pfff ostrożnie - sapnął z politowaniem krasnolud. - Jam Gottri Niezwyciężony! Nic nam tu nie grozi! Widzi... żadne rany mnie nie powalą! Żadna broń się nie imuje! Żadna, na dzewożerce uszatego! Żadna na Chaosa zmutowanego! Żadna! Słyszy?! Żadna! Kucaj za mną, to Cię osłonię! I miażdzym ich! Miażdzym wszystkich podlewców! I tak powiem! Ja Gottri - Pogromca Chaosu! - Euforia po walce wciąż z niego nie schodziła. - I jedno ci jeszcze powiem... Zajebiem ich wszystkich. A jak ktoś nas tu wpieprza, w jak to mawiają, maliny jebane, to zginie! To zginie, ja ręcze, zginie - wykrzykiwał, nie zwracając na gesty Jacoba, by się uciszył. Wyraźnie nic sobie z tego nie robił, że wciąż mógł być na wrogim terenie. Teraz krew w nim buzowała. Teraz czuł się wszechpotężny i niezwyciężony.
 
AJT jest offline