Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2006, 12:26   #15
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Ja nie znam zbyt dobrze świata Neuroshimy (przeczytałem tylko dodatek "Wyścig"), ale wydaje mi się, że ten system należy traktować z przymrużeniem oka. Przecież macie absolutną rację - te wszystkie promieniowania, bronie biologiczne, Molochy i jeszcze do tego Tornado uniemożliwiałyby jakiekolwiek życie tu. Gdzieś spotkałem się z określeniem Country - postapokaliptyk lub Western - postapokaliptyk i sądzę, że właśnie do takich przygód w których są twardzi goście, którym żaden muskuł nie drgnie po otrzymaniu kulki w klatę, jarają szlugi bez filtra i sikają tylko na stojąco Bohaterowie graczy są ponad resztą - jeśli jakaś reszta (ludzie) w ogóle jest. Moloch jest kolosem, którego normalne ludki nie mogą ugryźć, ale ludzie o wielkim zdeterminowaniu i skrzywionej psychice mogą wyrwać jego jedną mackę a potem ew. umrzeć. W nierealnym świecie Bohaterowie też powinni być nierealni. Takie jest moje wrażenie na temat tego systemu. Myślę, że jeśli ten świat nie jest taki, to bazując na NS można by na cuś takiego przerobić...
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem