Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 19:21   #83
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Niziołek począł wymiotować. Mi też zrobiło się słabo, ale nie na tyle , by zwrócić swój pokarm. Siadłem na chwilę, na ławce przed nieszczęsną karczmą i złapałem się za brzuch. Nie ulegało wątpliwości, musiałem czym prędzej zwiać w krzaki. Doskonale zdawałem sobie sprawę , że tylko Ohydny Nurgle sprowadza takie rzeczy na ten świat. Zdjąłem moje bawełniane spodnie dając upust nieprzerwanej fali. Jednak zakręciło mi się w głowie , po mimo tego okropnego odtrucia.

Zdarzyła się najgorsza rzecz w moim życiu, o wiele paskudniejsza od ostatniego spotkania z niebiosami. Z moim ust wyleciały niestrawione resztki pokarmu, upadłem na czworaka i rzygałem pod siebie. Nie chce więcej o tym myśleć, upadłem gorzej od psa.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 20-10-2012 o 19:24.
Pinn jest offline