Wątek: Nowe klany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 21:47   #13
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dzieci wampiry to nie moje podejscie.
To tworcy filmow, na podstawie ksarzek, wywiad z wampirem i powzowl mi wejsc.
Ogladnij i powiedz co o nich myslisz.
Sa jeszcze Japonskie anime.
Myślę że nie masz pojęcia o czym mówisz. Klan to tradycja, klan to przodkowie i potomkowie. Klan to ciągłość i struktura oraz więzi.

Jeden smarkaty wampir to nie klan, to wyjątek który może się trafić w normalnych klanach. Grupka wampirzych dzieciaków, którzy rzucają się do gardła nie dbając o prawa Maskarady to nie Klan. To cele ćwiczebne dla łowców wampirów i assamitów... lub żarcie dla Sabatu.

Klan dzieciaków który zaczyna się i kończy na jednym pokoleniu to... nie klan.
A "nieodpowiedzialność" to gwóźdź do ich trumny. Cały twój pomysł sprowadza się do tego. "Zróbmy dzieci wampirami" i... nic więcej.

Żadnej idei, żadnego powodu, żadnego sensownego wytłumaczenia, jak ten klan miałby zaistnieć, czemu i po co. Jakie miałby ideały i dążenia, jakie znaczenie w Świecie Mroku.
Nic z tego nie przedstawiłeś. Rzuciłeś hasło bez pokrycia i tyle.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 20-10-2012 o 21:49.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem