Wątek: Nowe klany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2012, 03:59   #17
Pietro
 
Pietro's Avatar
 
Reputacja: 1 Pietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodze
Poważnie? Będziesz mnie tu teraz zarzucał wszystkimi stworzeniami z mitologii, które wysysają krew?
Kappa? Jaszczurka (a to i tak nie w każdym podaniu) wysysająca krew wraz z duszą przez odbyt? Większość solidnych źródeł nawet o tym nie wspomina bo o takich właściwościach tych istot mówi się niebywale rzadko.

Kiong Si? Tu też coś Ci się chyba pomyliło. Po pierwsze jeśli chodzi o nazwę. Po drugie jeśli idzie o "gromadę" danego osobnika. To bardziej zombie niż wampir. To po prostu bezmyślny trup, który żywy się qi. Innymi słowy zachowanie rodem z Walking Death tylko gust do potraw zgoła inny. Zdecydowanie nie wampir jako taki, choć przyjęło się, że w trumnie sypia.

Reszty nawet komentować mi się nie chce. W swoim poście wymieniłem kupę istot znacznie bardziej zbliżonych do wampira z różnych miejsc na świecie. Co mi więc do Cyganów, Indonezyjczyków czy mieszkańców Indii?
Istotne jest tylko to co już powiedziałem - w Japonii wampirów nie było.

I sorry ale jeśli bierzesz grę komputerową za źródło informacji na tyle rzetelne by sięgać po nie w jakiejkolwiek dyskusji ... problem mogę mieć tylko do Ciebie.
 
__________________
Sometimes you have to play a long time to be able to play like yourself.
- Miles Davis
Pietro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem