Wątek: Nowe klany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2012, 05:49   #18
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
Wlasciwie to napisales:
Wcześniej w ich folklorze nie istniała żadna choćby ZBLIZONA istota - Pietro
Teraz juz zmieniasz zdanie i piszesz:
,,w Japonii wampirów nie było" - Pietro
Kappa to nie jaszczurka, jaszczurki niemaja zwyczaju wysysania krwi i energi zyciowej przez odbyt.
,,To po prostu bezmyślny trup, który żywy się qi" - Pietro
Zywy nie zywy, ale wysysajacy energie zyciowa.
Swoja droga, czy wampir jest zywy?
,,Reszty nawet komentować mi się nie chce. W swoim poście wymieniłem kupę istot znacznie bardziej zbliżonych do wampira z różnych miejsc na świecie" - Pietro
Pieknie to zrobiles, ale klan wieczne dzieci a`la secutor, jesli maja sie wywodzic z azji, to tam tez powinno sie szukac inspiracji.
A w azji, wraz z krwia, upiory wysysaly energie zyciowa.
A ci Japonczycy co robili gre, wzorowali sie na swojej Japonskiej kulturze, skoro wystepowali tam samurajowie, ninja i bakeneko, to i latajace glowy tez umiescili.

Nie moja wina ze azjatyckie wampiry wysysaja krew i energie zyciowa.
Tym bardziej niepoczuwam sie do winy ze Japonski Kappa wysysa krew i energie przez odbyt.
Nierozumie dlaczego czujesz sie urazony tym ze Kappa wysysa energie zyciowa przez odbyt. Skrzywdzil Cie ktory, ze ich tak nielubisz?
Kiong Si
Kiong Shi
Kiong Qi
Kiang Shi
Chiang-Shih
Kiang-Shih - Wszystko to sa odmienne tlumaczenia.
Chiang-shih (or kiang shi)
Ale chodzi o te postac.

A tematem sa nowe klany, a nie folklorystyczne pochodzenie wampirow.
Chcesz o wampirach z innych stron swiata, to zaluz odpowiedni temat.
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 21-10-2012 o 06:13.
secutor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem