Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2012, 19:34   #143
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
- Panie Burxage, próbuje Pan uniknąć stryczka udając szlachetnego obrońcę ludzkości. Jednak chyba umknął Panu fakt i dzień w którym poinformowałem tym samym demaskując się że to ja jestem Łowcą Obcych. Mój zawód, umiejętność dokładnych cięć skalpelem przy operacjach naszych szanownych Pań jest mi przydatna przede wszystkim w zawodzie podstawowym. I am the Alien Hunter! I to ja zabiłem Policjanta który był Matką Obcych. I tym samym zniknął problem zagrożenia dla miasta z ich strony. Już kilka dni temu. A tak naprawdę wyglądał ten nasz stróż prawa.
deGaetano wyjął teczkę z napisem Akta Sprawy 12/2012, otworzył ją i pokazał fotografię którą wykonał.

- Caro Fabrizzio, to zbyt pochlebne i pochopne jednak słowa o tym draniu bez honoru. Próbuje wykorzystać szczątkową wiedzę a raczej jej brak wśród obywateli miasta aby jeszcze nas omamić. Ale cóż, teraz mam nadzieję że nikt nie ma już wątpliwości kim jest.

DeGaetano odebrał dzwoniącą komórkę. - Tak jest. Przyślijcie samolot. Tutejsza sprawa ma się ku zakończeniu.
Zwrócił się do fryzjera: - Miło było z Panem pracować. Bez Pańskiej i Pana kolegi pomocy zapewne poległoby to miasto. Ja muszę lecieć na kolejną misję.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 21-10-2012 o 19:39.
Szamexus jest offline