Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2012, 13:29   #17
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
- Nie będzie mi tu elf mówił co mam robić – burknął na Alarifa, jednak podał rękę Girionowi. Skoro zgadzali się na jego plan, to nie miał się o co boczyć. A robienie sobie wrogów wśród kompanów nie było jego zamiarem. Po prostu uważał, że jego plan jest doskonały i stąd jego upór.

- Mogę więc uznać, że zawierzycie khazadowi – był dumny, że w końcu uznali jego plan. – Doskonale. W takim razie pojedziemy we trójkę wraz z Modron i hobbitem. Nadłożymy kilka mil drogi, ale mając hobbita raczej nie umrzemy z głodu. Dobre przebranie nie jest złe, Modron. A więc kupiec z ochroniarzem i przypadkową podróżną, którą spotkali na szlaku.
Pokiwał z uznaniem głową. To mogło zadziałać.


***

- O co tam dzierlatko pytasz? – popatrzył badawczo na dziewczynę. – Czy kłam nam już zdążyłaś zadać? Oj, z pewnością. Chociaż często wyglądasz tak, jak byś nie miała nic do ukrycia.

Zaśmiał się, robiąc aluzję do jej częstych kąpieli nago.
 
xeper jest offline