Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2006, 16:23   #15
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
- No, jeżeli wierzyć słowom kapłanów to staniemy przed samym Tzentchem i zaprzedamy mu dusze by móc cieszyć się ułudą mocy, jaką nas obdarzy.

Widząc spojrzenie swego towarzysza uśmiechnął się nerwowo.

- Jednak ci sami kapłani twierdzą, że tylko głupcy lub szaleńcy się na to ważą. Głupi nie jestem a czy szalony no tu różni ludzie różnie mówią. A co z tobą? Na głupiego nie wyglądasz.

Edmund parsknął na swe własny słowa potrząsnął głową wziął głęboki wdech i zaczął mówić już spokojniej.

- Wybacz mój ojciec ma konkretne podejście do magów. A ja chyba nim zbyt przesiąkłem. Nie był zadowolony, gdy mu objaśniono, że musze tu trawić inaczej no cóż pewnikiem trawie na stos. Wolał mieć w rodzinie Czarodzieja niż Czarnoksiężnika. Choć między nimi nie widzi wielkiej różnicy. Nie mam pojęcia, co może się tam wydarzyć. Ale pewnikiem zaraz się przekonamy.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline